Zaal


Afgelastingen

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Accomodatie Plaats Status
Er zijn geen afgelastingen bekend.

Wedstrijden komende weken

Wedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Accomodatie Plaats Status
18 sep. 21:55 Vreeswijk 1 BZVV 1 Afgeschermd Dome, The HOUTEN  
19 sep. 21:05 PVC 6 Vreeswijk 8 Afgeschermd Europahal ( Vleuten ) VLEUTEN  
19 sep. 21:05 Maarssen 6 Vreeswijk 7 Dreef, de UTRECHT  
20 sep. 20:05 Vreeswijk 2 Zwaluwen Utrecht '11 3 Fred van Stroe Merwestein NIEUWEGEIN  
20 sep. 22:00 Vreeswijk 3 Brederodes 4 Mahmood Bakridi Helsdingen VIANEN UT  
20 sep. 22:00 Santos FC 2 Vreeswijk 5 Hans Verwer Zuilen UTRECHT  
23 sep. 22:00 Vreeswijk 6 Nieuw Utrecht SV 1 Zuilen UTRECHT  
25 sep. 19:15 Vreeswijk 1 Hercules 2 Helsdingen VIANEN UT  
26 sep. 20:00 Spakenburg VR3 Vreeswijk VR1 Stormvogel, de BUNSCHOTEN-SPAKENBURG  
26 sep. 21:05 Vreeswijk 7 PVC 6 Hoograven UTRECHT  
26 sep. 22:00 Voorwaarts 6 Vreeswijk 3 Dreef, de UTRECHT  
27 sep. 19:15 Bilt De FC 2 Vreeswijk 2 Bilt, Sporthal, de DE BILT  
27 sep. 20:05 Vreeswijk 4 Hercules 11 Merwestein NIEUWEGEIN  
27 sep. 21:55 Voorwaarts 15 Vreeswijk 8 Afgeschermd Dreef, de UTRECHT  
27 sep. 22:00 Vreeswijk 5 Hercules 13 Erdem Bal Hoograven UTRECHT  
30 sep. 20:00 CSW 1 Vreeswijk 6 Boei, de VINKEVEEN  
2 okt. 19:15 Vreeswijk 1 OSM '75 2 Fred van Stroe Helsdingen VIANEN UT  
2 okt. 20:10 Vreeswijk VR1 LRC VR1 Fred van Stroe Helsdingen VIANEN UT  
2 okt. 22:00 Vreeswijk 3 Zwaluwen Utrecht '11 11 Afgeschermd Helsdingen VIANEN UT  
3 okt. 22:00 Hercules 29 Vreeswijk 7 Hercules UTRECHT  
4 okt. 19:10 ZVVN 77 6 Vreeswijk 5 Heem, 't IJSSELSTEIN UT  
4 okt. 19:15 Delta Sports '95 FC 9 Vreeswijk 8 Dome, The HOUTEN  
4 okt. 19:15 Brederodes 5 Vreeswijk 4 Helsdingen VIANEN UT  
4 okt. 21:05 Vreeswijk 2 Delta Sports '95 FC 2 Dyon Koene Helsdingen VIANEN UT  
7 okt. 21:05 Vreeswijk 6 USVF 8 Zuilen UTRECHT  
7 okt. 22:00 UVV 3 Vreeswijk 1 Paperclip, de UTRECHT  
10 okt. 19:15 Zwaluwen Utrecht '11 VR2 Vreeswijk VR1 Nieuw Welgelegen UTRECHT  
10 okt. 22:00 Vreeswijk 7 DESTO 9 Hoograven UTRECHT  
10 okt. 22:00 HMS 11 Vreeswijk 2 Dreef, de UTRECHT  
11 okt. 19:10 Vreeswijk 4 Zwaluwen Utrecht '11 12 Merwestein NIEUWEGEIN  
11 okt. 19:30 Vreeswijk 8 HMS 10 Veerhuis, 't NIEUWEGEIN  
11 okt. 20:05 Vreeswijk 5 Maarssen 2 Merwestein NIEUWEGEIN  
11 okt. 22:05 Vreeswijk 3 Exstudiantes Utrecht 4 Helsdingen VIANEN UT  
14 okt. 21:05 Vreeswijk 6 JCK/AISO 3 Zuilen UTRECHT  
16 okt. 19:15 Vreeswijk VR1 DESTO VR1 Helsdingen VIANEN UT  
16 okt. 21:05 Vreeswijk 1 Kosterman 3 Helsdingen VIANEN UT  
18 okt. 19:30 Vreeswijk 8 Ons Genoegen 1 Veerhuis, 't NIEUWEGEIN  
18 okt. 21:05 Vreeswijk 5 Bilt De FC 5 Zuilen UTRECHT  
18 okt. 21:05 Hercules 7 Vreeswijk 4 Hercules UTRECHT  
18 okt. 21:05 Zwaluwen Utrecht '11 3 Vreeswijk 2 Nieuw Welgelegen UTRECHT  
18 okt. 22:05 Vreeswijk 3 Exstudiantes Utrecht 4 Helsdingen VIANEN UT  
23 okt. 21:55 Vreeswijk 1 Brederodes 4 Nieuw Welgelegen UTRECHT  
24 okt. 22:00 Vreeswijk 7 Zwaluwen Utrecht '11 12 Hoograven UTRECHT  
24 okt. 22:00 Hercules 15 Vreeswijk 6 Hercules UTRECHT  
24 okt. 22:00 Zwaluwen Utrecht '11 10 Vreeswijk 5 Nieuw Welgelegen UTRECHT  
25 okt. 19:15 Vreeswijk 2 Brederodes 3 Helsdingen VIANEN UT  
25 okt. 20:10 Vreeswijk 4 ZVVN 77 5 Helsdingen VIANEN UT  
25 okt. 21:05 Vreeswijk 8 HMS 9 Helsdingen VIANEN UT  
25 okt. 21:05 Delta Sports '95 FC 5 Vreeswijk 3 Dome, The HOUTEN  
28 okt. 21:05 Vreeswijk 6 Hercules 26 Zuilen UTRECHT  
29 okt. 19:15 DESTO 1 Vreeswijk 1 Hoograven UTRECHT  
30 okt. 19:15 Vreeswijk VR1 DESTO VR2 Helsdingen VIANEN UT  
30 okt. 22:00 PVC 1 Vreeswijk 2 Weide Wereld VLEUTEN  
31 okt. 20:10 Vreeswijk 7 VSC 2 Hoograven UTRECHT  
1 nov. 19:30 Vreeswijk 8 Hercules 29 Veerhuis, 't NIEUWEGEIN  
1 nov. 20:10 Vreeswijk 4 Kosterman 10 Helsdingen VIANEN UT  
1 nov. 21:05 ZVVN 77 3 Vreeswijk 3 Heem, 't IJSSELSTEIN UT  
1 nov. 22:00 Vreeswijk 5 SCH '44 4 Hoograven UTRECHT  
4 nov. 19:15 Faja Lobi KDS VR1 Vreeswijk VR1 Zuilen UTRECHT  
4 nov. 19:15 DESTO 10 Vreeswijk 6 Weide Wereld VLEUTEN  
6 nov. 19:15 Vreeswijk 1 Kosterman 4 Helsdingen VIANEN UT  
7 nov. 19:15 EDO (U) 5 Vreeswijk 7 Dreef, de UTRECHT  
8 nov. 20:25 Vreeswijk 2 Krooster Boys 2 Veerhuis, 't NIEUWEGEIN  
8 nov. 21:05 DESTO 9 Vreeswijk 8 Paperclip, de UTRECHT  
8 nov. 22:00 HMS 3 Vreeswijk 4 Galgenwaard, Sportcentrum UTRECHT  
8 nov. 22:00 Exstudiantes Utrecht 6 Vreeswijk 3 Zuilen UTRECHT  
11 nov. 22:00 Vreeswijk 6 CSW 1 Zuilen UTRECHT  
12 nov. 20:10 Hercules 4 Vreeswijk 2 Hercules UTRECHT  
13 nov. 21:00 Bilt De FC 3 Vreeswijk 4 Bilt, Sporthal, de DE BILT  
13 nov. 21:05 Vreeswijk 1 OSM '75 1 Helsdingen VIANEN UT  
15 nov. 20:10 DESTO VR1 Vreeswijk VR1 Zuilen UTRECHT  
15 nov. 21:50 Zwaluwen Utrecht '11 11 Vreeswijk 3 Sporthal OVVO Maarssen MAARSSEN  
15 nov. 22:00 Vreeswijk 5 Kosterman 11 Sportcampus UTRECHT