Zaal


Afgelastingen

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Accomodatie Plaats Status
Er zijn geen afgelastingen bekend.

Wedstrijden komende weken

Wedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Accomodatie Plaats Status
17 jan. 19:00 VSC 1 Vreeswijk 5 Hoograven UTRECHT  
17 jan. 19:15 DESTO 2 Vreeswijk 2 Afgeschermd Zuilen UTRECHT  
17 jan. 19:30 Vreeswijk 4 Delta Sports '95 FC 4 Marco Jansen Veerhuis, 't NIEUWEGEIN  
20 jan. 22:00 Vreeswijk 6 DESTO 8 Marco Jansen Zuilen UTRECHT  
22 jan. 19:15 Vreeswijk VR1 Faja Lobi KDS VR1 René Rietveld Helsdingen VIANEN UT  
22 jan. 19:15 OSM '75 2 Vreeswijk 1 Fred van Stroe Weide Wereld VLEUTEN  
23 jan. 20:10 Hercules 32 Vreeswijk 8 Afgeschermd Hercules UTRECHT  
23 jan. 22:00 Vreeswijk 7 HMS 10 Marco Jansen Dreef, de UTRECHT  
24 jan. 20:10 Delta Sports '95 FC 2 Vreeswijk 2 Fred van Stroe Dome, The HOUTEN  
24 jan. 21:05 Vreeswijk 5 ZVVN 77 6 Henri Wolf Sportcampus UTRECHT  
24 jan. 21:10 Vreeswijk 4 Voorwaarts 7 Hans Verwer Helsdingen VIANEN UT  
24 jan. 22:05 Brederodes 4 Vreeswijk 3 Helsdingen VIANEN UT  
27 jan. 21:05 Hercules 26 Vreeswijk 6 Paul Wiese Hercules UTRECHT  
27 jan. 22:00 Hercules 11 Vreeswijk 4 Paul Wiese Hercules UTRECHT  
29 jan. 19:15 Vreeswijk VR1 Kosterman VR2 Helsdingen VIANEN UT  
29 jan. 20:10 Vreeswijk 1 UVV 3 Afgeschermd Helsdingen VIANEN UT  
30 jan. 19:15 PVC 6 Vreeswijk 7 Dreef, de UTRECHT  
31 jan. 20:00 Maarssen 2 Vreeswijk 5 Sporthal OVVO Maarssen MAARSSEN  
31 jan. 20:05 Vreeswijk 8 Voorwaarts 15 Merwestein NIEUWEGEIN  
31 jan. 21:05 Vreeswijk 2 HMS 11 Erdem Bal Helsdingen VIANEN UT  
31 jan. 22:00 Vreeswijk 3 ZVVN 77 3 Helsdingen VIANEN UT  
3 feb. 19:15 DESTO VR2 Vreeswijk VR1 Paperclip, de UTRECHT  
3 feb. 19:15 USVF 8 Vreeswijk 6 Dreef, de UTRECHT  
7 feb. 19:15 Hercules 13 Vreeswijk 5 Hercules UTRECHT  
7 feb. 21:05 Vreeswijk 3 Delta Sports '95 FC 5 Jan Festen Helsdingen VIANEN UT  
7 feb. 21:20 Vreeswijk 2 Bilt De FC 2 Fred van Stroe Veerhuis, 't NIEUWEGEIN  
7 feb. 22:00 Vreeswijk 4 Hercules 7 Helsdingen VIANEN UT  
7 feb. 22:00 Ons Genoegen 1 Vreeswijk 8 Galgenwaard, Sportcentrum UTRECHT  
10 feb. 19:15 Faja Lobi KDS VR1 Vreeswijk VR1 Zuilen UTRECHT  
10 feb. 20:00 CSW 1 Vreeswijk 6 Boei, de VINKEVEEN  
10 feb. 21:05 Kosterman 2 Vreeswijk 2 Weide Wereld VLEUTEN  
12 feb. 19:15 Vreeswijk 1 Montfoort S.V.'19 1 Helsdingen VIANEN UT  
12 feb. 21:00 't Goy 3 Vreeswijk 4 Dome, The HOUTEN  
14 feb. 19:15 Delta Sports '95 FC 7 Vreeswijk 5 Dome, The HOUTEN  
14 feb. 20:10 Hercules 23 Vreeswijk 7 Hercules UTRECHT  
14 feb. 20:25 Vreeswijk 3 Zwaluwen Utrecht '11 11 Veerhuis, 't NIEUWEGEIN  
14 feb. 21:50 Maarssen 6 Vreeswijk 8 Sporthal OVVO Maarssen MAARSSEN  
17 feb. 19:15 Kosterman 3 Vreeswijk 1 Weide Wereld VLEUTEN  
18 feb. 21:05 Exstudiantes Utrecht 4 Vreeswijk 3 Hercules UTRECHT  
19 feb. 21:00 Delta Sports '95 FC 4 Vreeswijk 4 Dome, The HOUTEN  
20 feb. 19:15 Hercules 23 Vreeswijk 8 Hercules UTRECHT  
21 feb. 19:15 ZVVN 77 3 Vreeswijk 3 Heem, 't IJSSELSTEIN UT  
21 feb. 20:10 VVU Ardahanspor 1 Vreeswijk 2 Sportcampus UTRECHT  
24 feb. 20:10 Vreeswijk 6 Hercules 26 Zuilen UTRECHT  
26 feb. 20:10 Vreeswijk 1 EDO (U) 1 Helsdingen VIANEN UT  
26 feb. 21:05 Vreeswijk VR1 DESTO VR2 Helsdingen VIANEN UT  
27 feb. 22:00 Hercules 32 Vreeswijk 7 Hercules UTRECHT  
28 feb. 19:15 Vreeswijk 8 Hercules 23 Helsdingen VIANEN UT  
28 feb. 22:00 't Goy 2 Vreeswijk 4 Nieuw Welgelegen UTRECHT  
2 mrt. 19:15 Vreeswijk 6 DESTO 10 Zuilen UTRECHT  
4 mrt. 20:10 BZVV 1 Vreeswijk 1 Stinzenhal BREUKELEN UT  
5 mrt. 19:15 Vreeswijk 7 Hercules 29 Dreef, de UTRECHT  
5 mrt. 20:00 Spakenburg VR3 Vreeswijk VR1 Stormvogel, de BUNSCHOTEN-SPAKENBURG  
6 mrt. 19:30 Vreeswijk 8 Delta Sports '95 FC 9 Veerhuis, 't NIEUWEGEIN  
6 mrt. 21:05 Vreeswijk 3 Exstudiantes Utrecht 6 Helsdingen VIANEN UT  
6 mrt. 21:50 Vreeswijk 5 Santos FC 2 Hoograven UTRECHT  
6 mrt. 22:00 Vreeswijk 4 Brederodes 5 Helsdingen VIANEN UT  
9 mrt. 20:10 JCK/AISO 3 Vreeswijk 6 Dreef, de UTRECHT  
9 mrt. 22:00 Zwaluwen Utrecht '11 12 Vreeswijk 4 Weide Wereld VLEUTEN  
11 mrt. 19:15 Vreeswijk VR1 LRC VR1 Helsdingen VIANEN UT  
11 mrt. 20:10 Vreeswijk 1 DESTO 1 Helsdingen VIANEN UT  
13 mrt. 19:15 HMS 10 Vreeswijk 8 Hoograven UTRECHT  
13 mrt. 20:00 SCH '44 4 Vreeswijk 5 Kroon, de HARMELEN  
13 mrt. 20:10 DESTO 9 Vreeswijk 7 Sportcampus UTRECHT  
13 mrt. 22:00 Vreeswijk 2 PVC 1 Helsdingen VIANEN UT  
16 mrt. 21:05 Vreeswijk 6 Kampong 6 Dreef, de UTRECHT