Zaterdag


Op deze pagina treft u het thuisprogramma van komend weekend aan. Verder vindt u op deze pagina de uitwedstrijden en de geplande uit- en thuiswedstrijden. Mochten er wedstrijden van ons dames 35+ of heren 45+ team in het programma vermeld worden dan verwijzen wij u naar de betreffende teampagina van de 45+1 of Vrouwen 35+1 voor nadere informatie omtrent accommodatie en plaats waar de wedstrijden gespeeld worden.

Afgelastingen

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
Er zijn geen afgelastingen bekend.

Wedstrijden deze week

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
18 jan. 08:30 Vreeswijk JO8-2 Geinoord Nieuwegein JO8-4
18 jan. 08:30 Vreeswijk JO9-1 SVF JO9-1 Steije Verhoeve
18 jan. 08:30 Vreeswijk JO11-4G Hercules JO11-6 Ronald la Gioia
18 jan. 09:45 Vreeswijk JO11-3 Montfoort S.V.'19 JO11-2 Steije Verhoeve
18 jan. 09:45 Vreeswijk JO10-1 VVIJ JO10-7
18 jan. 09:45 Vreeswijk JO10-4M Victoria JO10-4
18 jan. 11:00 Vreeswijk JO10-5G PVC JO10-6
18 jan. 11:00 Vreeswijk JO10-3 UVV JO10-4
18 jan. 11:00 Vreeswijk JO12-1 Delta Sports '95 FC JO12-3 Will Kanters
18 jan. 12:30 Vreeswijk JO17-1 OSM '75 JO17-2 Hennie Leene
18 jan. 13:30 Vreeswijk 2 JSV Nieuwegein 3 Sebastiaan Kraak
18 jan. 13:30 Vreeswijk JO16-2 Bilt De FC JO16-2 Wim Entrop
18 jan. 14:15 Vreeswijk JO16-1 Montfoort S.V.'19 JO16-1 Marcel de Kruijf
18 jan. 15:30 Vreeswijk MO19-1 JSV Nieuwegein MO19-1 Patrick van Meenen
18 jan. 16:00 Vreeswijk 3 Faja Lobi KDS 4 Sebastiaan Kraak
  • Voor veld- en kleedkamerindeling worden leiders/coaches verzocht zich altijd vóór aanvang van wedstrijden te melden op het wedstrijdsecretariaat!! Tevens wordt elk team verzocht zich te houden aan de indeling zoals op het wedstrijdsecretariaat aangegeven. Alvast dank voor uw medewerking.
  • Indien op woensdag (nog) geen scheidsrechter is vermeld dan zal het betreffende team zelf voor een oplossing moeten zorgen.

Dit overzicht is actueel maar gelet op evt. afgelastingen mogelijk niet compleet. Raadpleeg de website van uw tegenstander.
Bij twijfel dienen de leiders voor u navraag te doen bij de desbetreffende club.

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
18 jan. 08:30 VVIJ JO8-6 Vreeswijk JO8-1
18 jan. 08:30 Brederodes JO9-4 Vreeswijk JO9-2
18 jan. 08:30 DESTO JO11-1 Vreeswijk JO11-1
18 jan. 08:30 Jonathan JO13-6 Vreeswijk JO13-1G Joris van Straaten
18 jan. 08:50 DVSA, JO10-2 Vreeswijk JO10-2 Boris van Bergen
18 jan. 09:00 Vianen JO11-1 Vreeswijk JO11-2 Marlon Ouwerkerk
18 jan. 09:45 DVSU JO9-6M Vreeswijk JO9-3M
18 jan. 10:30 Delta Sports '95 FC JO12-4 Vreeswijk JO12-2
18 jan. 10:30 JSV Nieuwegein MO15-1 Vreeswijk MO15-1 Richard Loef
18 jan. 13:00 Montfoort S.V.'19 VR1 Vreeswijk VR2
18 jan. 14:15 Vriendenschaar 4 Vreeswijk 4
18 jan. 15:30 Vriendenschaar 5 Vreeswijk 5 Marcel Meijer
18 jan. 15:35 PVCV JO14-5 Vreeswijk JO14-2
18 jan. 16:15 Meern De MO17-2 Vreeswijk MO17-1 Marion Polfliet


Geplande wedstrijden - Week +1

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
25 jan. 08:30 Vreeswijk JO11-4G Bunnik '73 JO11-2
25 jan. 08:30 Vreeswijk JO12-2 IJFC JO12-1
25 jan. 08:45 Vreeswijk JO9-3M DESTO JO9-8M
25 jan. 09:45 Vreeswijk JO9-2 Geinoord Nieuwegein JO9-3
25 jan. 09:45 Vreeswijk JO11-2 DESTO JO11-3
25 jan. 09:45 Vreeswijk JO11-1 IJFC JO11-1
25 jan. 10:30 Dino's Onderling toernooi
25 jan. 11:00 Vreeswijk JO10-2 Merino's de JO10-2
25 jan. 11:00 Vreeswijk JO8-1 Vreeswijk JO8-2
25 jan. 11:45 Vreeswijk JO14-1 PVC JO14-3 Will Kanters
25 jan. 12:15 Vreeswijk JO13-1G DVSU JO13-3 Patrick van Meenen
25 jan. 13:30 Vreeswijk 2 Houten 4
25 jan. 13:30 Vreeswijk MO19-1 Meern De MO19-1
25 jan. 14:00 Vreeswijk JO16-1 VV De Dreef JO16-1
25 jan. 15:30 Vreeswijk VR2 Zwaluwen Utrecht '11 VR2 Patrick van Meenen
25 jan. 16:00 Vreeswijk 3 Lopik 3

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
25 jan. 08:30 DESTO JO12-1 Vreeswijk JO12-1
25 jan. 09:00 Legmeervogels JO14-3 Vreeswijk JO14-2
25 jan. 09:00 Gooi 't sc JO10-2M Vreeswijk JO10-4M
25 jan. 09:40 SCH '44 JO10-3 Vreeswijk JO10-3
25 jan. 10:45 IJFC JO10-4 Vreeswijk JO10-1
25 jan. 11:00 JSV Nieuwegein JO9-1 Vreeswijk JO9-1
25 jan. 11:30 Schalkwijk MO15-1 Vreeswijk MO15-1
25 jan. 12:00 IJFC JO11-2 Vreeswijk JO11-3
25 jan. 12:10 PVCV JO10-10 Vreeswijk JO10-5G
25 jan. 13:00 Delta Sports '95 FC JO17-2 Vreeswijk JO17-1 Brian van Steenvelt
25 jan. 13:45 DESTO JO16-3 Vreeswijk JO16-2
25 jan. 14:30 Everstein 4 Vreeswijk 4
25 jan. 15:00 Brederodes 7 Vreeswijk 5


Geplande wedstrijden - Week +2

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
1 feb. 08:30 Vreeswijk JO13-1G Bilt De FC JO13-4
1 feb. 08:45 Vreeswijk JO8-2 Breukelen FC JO8-2
1 feb. 09:45 Vreeswijk JO9-3M Renswoude JO9-3M
1 feb. 09:45 Vreeswijk JO10-5G Meern De JO10-8
1 feb. 10:30 Vreeswijk JO14-1 VVIJ JO14-3
1 feb. 10:45 Vreeswijk JO10-2 Sporting '70 JO10-6
1 feb. 10:45 Vreeswijk JO10-3 Zwaluwen Utrecht '11 JO10-5
1 feb. 11:15 Vreeswijk JO11-2 UVV JO11-5
1 feb. 11:15 Vreeswijk JO12-1 Houten JO12-2
1 feb. 12:00 Vreeswijk JO10-4M Gooi 't sc JO10-4M
1 feb. 12:00 Vreeswijk JO10-1 Brederodes JO10-2
1 feb. 12:30 Vreeswijk JO12-2 Focus '07 JO12-4
1 feb. 12:30 Vreeswijk JO11-1 VVIJ JO11-2
1 feb. 13:15 Vreeswijk 3 Geinoord Nieuwegein 4
1 feb. 13:15 Vreeswijk 2 Vriendenschaar 3
1 feb. 13:15 Vreeswijk MO19-1 Hoogland MO19-1
1 feb. 13:45 Vreeswijk JO11-4G DOVO JO11-6
1 feb. 15:15 Vreeswijk VR1 Asperen VR1
1 feb. 15:15 Vreeswijk JO16-1 PVCV JO16-1

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
1 feb. 08:30 OSM '75 JO14-2 Vreeswijk JO14-2
1 feb. 08:50 Maarssen JO9-2 Vreeswijk JO9-1
1 feb. 09:15 Maarssen MO17-1 Vreeswijk MO17-1
1 feb. 09:40 VVIJ JO9-3 Vreeswijk JO9-2
1 feb. 10:30 Vriendenschaar JO17-2 Vreeswijk JO17-1
1 feb. 10:45 IJFC JO8-2 Vreeswijk JO8-1
1 feb. 10:45 DVSU JO16-1 Vreeswijk JO16-2
1 feb. 14:15 Soest SO MO15-2 Vreeswijk MO15-1
1 feb. 14:30 Lopik 5 Vreeswijk 5
1 feb. 14:30 VSC VR1 Vreeswijk VR2
1 feb. 15:00 Delta Sports '95 FC 12 Vreeswijk 4


Geplande wedstrijden - Week +3

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
8 feb. 08:30 Vreeswijk JO8-1 JSV Nieuwegein JO8-5
8 feb. 08:30 Vreeswijk JO9-1 Houten JO9-1
8 feb. 08:30 Vreeswijk JO14-2 Brederodes JO14-1
8 feb. 10:00 Vreeswijk MO15-1 SVF MO15-1
8 feb. 11:30 Vreeswijk JO17-1 PVCV JO17-3
8 feb. 11:30 Vreeswijk JO16-2 sva Papendorp JO16-1
8 feb. 13:15 Vreeswijk 4 Brederodes 4
8 feb. 13:15 Vreeswijk MO17-1 Montfoort S.V. '19 MO17-2
8 feb. 15:15 Vreeswijk 5 IJFC 11
8 feb. 15:15 Vreeswijk VR2 Rivierwijkers VR2

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
8 feb. 09:00 Breukelen FC JO13-2 Vreeswijk JO13-1G
8 feb. 09:25 Meern De JO9-4M Vreeswijk JO9-3M
8 feb. 09:40 VVIJ JO10-8 Vreeswijk JO10-2
8 feb. 10:00 DOVO MO19-1 Vreeswijk MO19-1
8 feb. 10:00 BVV'31 JO10-2M Vreeswijk JO10-4M
8 feb. 10:15 VVIJ JO16-2 Vreeswijk JO16-1
8 feb. 10:20 Meern De JO10-7 Vreeswijk JO10-3
8 feb. 10:30 Houten JO8-5 Vreeswijk JO8-2
8 feb. 11:00 Zwaluwen Utrecht '11 JO10-4 Vreeswijk JO10-5G
8 feb. 11:00 Kockengen JO12-1 Vreeswijk JO12-1
8 feb. 11:15 Geinoord Nieuwegein JO10-3 Vreeswijk JO10-1
8 feb. 11:45 Aurora JO14-1 Vreeswijk JO14-1
8 feb. 12:00 DHSC 4 Vreeswijk 2
8 feb. 12:45 Delta Sports '95 FC VR1 Vreeswijk VR1
8 feb. 14:00 OSM '75 4 Vreeswijk 3


Geplande wedstrijden - Week +4

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
15 feb. 12:00 Vreeswijk 3 Houten 6
15 feb. 12:00 Vreeswijk 2 Geinoord Nieuwegein 3
15 feb. 14:30 Vreeswijk VR1 SV Noordeloos VR1
15 feb. 14:30 Vreeswijk 5 Vreeswijk 4

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
15 feb. 15:15 OSM '75 VR1 Vreeswijk VR2


Geplande wedstrijden - Week +5

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
Er zijn (nog) geen wedstrijden bekend.

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
Er zijn (nog) geen wedstrijden bekend.


Geplande wedstrijden - Week +6

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
Er zijn (nog) geen wedstrijden bekend.

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
29 feb. 13:50 Meern De 8 Vreeswijk 3
29 feb. 15:15 JSV Nieuwegein 3 Vreeswijk 2


Geplande wedstrijden - Week +7

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
7 mrt. 08:30 Vreeswijk JO8-1 Brederodes JO8-4
7 mrt. 08:30 Vreeswijk JO9-2 Vriendenschaar JO9-3
7 mrt. 08:30 Vreeswijk JO11-3 't Goy JO11-1
7 mrt. 08:30 Vreeswijk JO12-1 DVSU JO12-2
7 mrt. 09:30 Vreeswijk JO9-3M Meern De JO9-6M
7 mrt. 09:30 Vreeswijk JO10-5G Geinoord Nieuwegein JO10-5
7 mrt. 09:30 Vreeswijk JO10-4M Vliegdorp 't JO10-3G
7 mrt. 10:00 Vreeswijk JO14-2 Montfoort S.V.'19 JO14-4
7 mrt. 10:45 Vreeswijk JO10-3 DESTO JO10-5
7 mrt. 10:45 Vreeswijk JO10-2 JSV Nieuwegein JO10-7
7 mrt. 10:45 Vreeswijk JO10-1 IJFC JO10-2
7 mrt. 11:15 Vreeswijk JO16-2 IJFC JO16-2
7 mrt. 11:30 Vreeswijk MO17-1 DESTO MO17-1
7 mrt. 13:15 Vreeswijk 4 Focus '07 6
7 mrt. 13:15 Vreeswijk MO15-1 Montfoort S.V.'19 MO15-1
7 mrt. 13:15 Vreeswijk JO17-1 Schalkwijk JO17-1
7 mrt. 15:15 Vreeswijk 5 Montfoort S.V.'19 7
7 mrt. 15:15 Vreeswijk VR2 Odin VR2

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
7 mrt. 08:30 Delta Sports '95 FC JO9-1 Vreeswijk JO9-1
7 mrt. 08:30 Houten JO11-1 Vreeswijk JO11-1
7 mrt. 08:45 FC Driebergen JO11-4 Vreeswijk JO11-4G
7 mrt. 08:45 Benschop JO12-2 Vreeswijk JO12-2
7 mrt. 10:30 Delta Sports '95 FC JO13-5 Vreeswijk JO13-1G
7 mrt. 11:00 Lopik JO11-1 Vreeswijk JO11-2
7 mrt. 11:05 Geinoord Nieuwegein JO14-2 Vreeswijk JO14-1
7 mrt. 12:00 Geinoord Nieuwegein 3 Vreeswijk 2
7 mrt. 15:30 DVSU MO19-1 Vreeswijk MO19-1
7 mrt. 16:55 Meern De JO16-2 Vreeswijk JO16-1


Geplande wedstrijden - Week +8

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
14 mrt. 08:30 Vreeswijk JO9-1 Brederodes JO9-1
14 mrt. 08:30 Vreeswijk JO9-3M DVSU JO9-6M
14 mrt. 08:30 Vreeswijk JO10-4M SChalkwijk JO10-1G
14 mrt. 08:30 Vreeswijk JO13-1G DESTO JO13-6
14 mrt. 09:45 Vreeswijk JO10-1 VVIJ JO10-5
14 mrt. 09:45 Vreeswijk JO10-3 PVCV JO10-9
14 mrt. 09:45 Vreeswijk JO10-5G Houten JO10-4
14 mrt. 09:45 Vreeswijk JO14-2 Delta Sports '95 FC JO14-5
14 mrt. 11:15 Vreeswijk JO12-2 VVIJ JO12-5
14 mrt. 11:15 Vreeswijk JO11-2 OSM '75 JO11-2
14 mrt. 11:30 Vreeswijk JO14-1 Jonathan JO14-4
14 mrt. 12:30 Vreeswijk JO11-1 Meern De JO11-3
14 mrt. 12:30 Vreeswijk JO11-4G Delta Sports '95 FC JO11-6
14 mrt. 13:15 Vreeswijk 4 IJFC 9
14 mrt. 13:15 Vreeswijk 3 Meern De 8
14 mrt. 14:00 Vreeswijk MO15-1 Renswoude MO15-1
14 mrt. 15:15 Vreeswijk VR1 IJFC VR2
14 mrt. 15:30 Vreeswijk 5 Brederodes 6

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
14 mrt. 08:30 VVIJ JO8-4 Vreeswijk JO8-2
14 mrt. 08:30 Brederodes JO11-3 Vreeswijk JO11-3
14 mrt. 08:45 Focus '07 JO9-2 Vreeswijk JO9-2
14 mrt. 09:40 SCH '44 JO10-4 Vreeswijk JO10-2
14 mrt. 10:00 Kampong JO12-3 Vreeswijk JO12-1
14 mrt. 11:00 Vianen 2 Vreeswijk 2
14 mrt. 11:15 Montfoort S.V.'19 JO16-2 Vreeswijk JO16-2
14 mrt. 11:30 Geinoord Nieuwegein JO8-3 Vreeswijk JO8-1
14 mrt. 12:30 Lopik MO19-1 Vreeswijk MO19-1
14 mrt. 13:30 Jonathan JO17-4 Vreeswijk JO17-1
14 mrt. 14:30 DHSC JO16-1 Vreeswijk JO16-1
14 mrt. 15:30 Hercules MO17-1 Vreeswijk MO17-1