Zaterdag


Op deze pagina treft u het thuisprogramma van komend weekend aan. Verder vindt u op deze pagina de uitwedstrijden en de geplande uit- en thuiswedstrijden. Mochten er wedstrijden van ons dames 35+ of heren 45+ team in het programma vermeld worden dan verwijzen wij u naar de betreffende teampagina van de 45+1 of Vrouwen 35+1 voor nadere informatie omtrent accommodatie en plaats waar de wedstrijden gespeeld worden.

Afgelastingen

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
Er zijn geen afgelastingen bekend.

Wedstrijden deze week

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
21 sep. 09:15 Vreeswijk JO8-1 VVIJ JO8-5
21 sep. 09:15 Vreeswijk JO9-2 Delta Sports '95 FC JO9-5
21 sep. 09:15 Vreeswijk JO10-4M VVIJ JO10-7
21 sep. 09:15 Vreeswijk JO10-1 Delta Sports '95 FC JO10-4
21 sep. 09:15 Dino's
21 sep. 09:45 Vreeswijk JO14-1 Kockengen JO14-1
21 sep. 10:15 Vreeswijk JO9-3M Meern De JO9-5M
21 sep. 10:15 Vreeswijk JO10-5G Kampong JO10-10
21 sep. 10:15 Vreeswijk JO10-3 VVIJ JO10-6
21 sep. 11:30 Vreeswijk JO12-1 IJFC JO12-1 Michel Struik
21 sep. 11:30 Vreeswijk JO11-1 Jonathan JO11-2 Ron Nagtegaal
21 sep. 12:00 Vreeswijk 4 Delta Sports '95 FC 12 Ronald la Gioia
21 sep. 13:00 Vreeswijk 5 Lopik 5 Wim Entrop
21 sep. 14:30 Vreeswijk VR2 OSM '75 VR1 Hennie Leene
21 sep. 15:15 Vreeswijk MO19-1 RODA '23 Rksv MO19-1 Jeroen van Erven
  • Voor veld- en kleedkamerindeling worden leiders/coaches verzocht zich altijd vóór aanvang van wedstrijden te melden op het wedstrijdsecretariaat!! Tevens wordt elk team verzocht zich te houden aan de indeling zoals op het wedstrijdsecretariaat aangegeven. Alvast dank voor uw medewerking.
  • Indien op woensdag (nog) geen scheidsrechter is vermeld dan zal het betreffende team zelf voor een oplossing moeten zorgen.

Dit overzicht is actueel maar gelet op evt. afgelastingen mogelijk niet compleet. Raadpleeg de website van uw tegenstander.
Bij twijfel dienen de leiders voor u navraag te doen bij de desbetreffende club.

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
19 sep. 18:30 Geinoord JO11-2 Vreeswijk JO11-2
21 sep. 08:45 Delta Sports '95 FC JO11-7 Vreeswijk JO11-4G Davy Herfkens
21 sep. 10:00 Geinoord Nieuwegein JO9-2 Vreeswijk JO9-1
21 sep. 10:00 Zwaluwen Utrecht '11 JO10-5 Vreeswijk JO10-2
21 sep. 10:00 Roda '46 JO16-2 Vreeswijk JO16-1 Bart Visser
21 sep. 10:00 Geinoord Nieuwegein JO11-5 Vreeswijk JO11-3
21 sep. 10:30 Hertha MO15-1 Vreeswijk MO15-1 Mark van Leeuwen
21 sep. 10:30 Benschop JO12-2 Vreeswijk JO12-2
21 sep. 11:30 PVCV JO16-3 Vreeswijk JO16-2 Afgeschermd
21 sep. 11:35 Meern De JO11-8 Vreeswijk JO11-2
21 sep. 12:15 Geinoord Nieuwegein 4 Vreeswijk 3
21 sep. 12:15 Kampong JO17-3 Vreeswijk JO17-1
21 sep. 12:30 Asperen VR1 Vreeswijk VR1
21 sep. 12:30 FC Driebergen JO14-2 Vreeswijk JO14-2 Pelle Leppers
21 sep. 13:30 Delta Sports '95 FC MO17-1 Vreeswijk MO17-1 Kees van Bergen
21 sep. 14:00 Aurora MO15-1 Vreeswijk MO15-2
21 sep. 17:00 Vriendenschaar 3 Vreeswijk 2


Geplande wedstrijden - Week +1

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
28 sep. 08:30 Vreeswijk JO9-1 Vriendenschaar JO9-1
28 sep. 08:30 Vreeswijk JO10-1 VVIJ JO10-4
28 sep. 08:30 Vreeswijk JO10-3 IJFC JO10-5
28 sep. 08:30 Vreeswijk JO11-3 Vianen JO11-1
28 sep. 08:30 Vreeswijk JO11-2 IJFC JO11-2
28 sep. 08:45 Vreeswijk MO15-2 UVV MO15-2
28 sep. 09:45 Vreeswijk JO9-2 JSV Nieuwegein JO9-3
28 sep. 09:45 Vreeswijk JO10-5G VVIJ JO10-8
28 sep. 09:45 Vreeswijk JO12-1 Geinoord Nieuwegein JO12-4
28 sep. 09:45 Vreeswijk JO12-2 IJFC JO12-2
28 sep. 09:45 Vreeswijk JO11-4G Houten JO11-5
28 sep. 10:15 Vreeswijk JO16-2 Geinoord Nieuwegein JO16-2
28 sep. 10:15 Vreeswijk MO15-1 Maarssen MO15-1
28 sep. 11:45 Vreeswijk MO17-1 Houten MO17-1
28 sep. 11:45 Vreeswijk JO16-1 Cobu Boys JO16-1
28 sep. 13:30 Vreeswijk JO14-2 Geinoord Nieuwegein JO14-3
28 sep. 13:30 Vreeswijk JO17-1 Sporting '70 JO17-2
28 sep. 13:30 Vreeswijk 2 Focus '07 2 Sebastiaan Kraak
28 sep. 15:30 Vreeswijk VR1 SteDoCo VR2 Sebastiaan Kraak
28 sep. 15:30 Vreeswijk 3 IJFC 8

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
28 sep. 08:30 Sporting '70 JO10-6 Vreeswijk JO10-2
28 sep. 08:45 Delta Sports '95 FC JO11-2 Vreeswijk JO11-1
28 sep. 09:30 UVV JO9-9 Vreeswijk JO9-3M
28 sep. 10:15 Focus '07 JO14-1 Vreeswijk JO14-1
28 sep. 11:00 Odin VR2 Vreeswijk VR2 Mustafa Dogan
28 sep. 11:45 Nieuw Sloten sv MO19-1 Vreeswijk MO19-1 Frans Kluitman
28 sep. 12:00 DESTO JO10-7 Vreeswijk JO10-4M
28 sep. 14:30 Montfoort S.V.'19 7 Vreeswijk 5
28 sep. 15:45 Focus '07 6 Vreeswijk 4
28 sep. 17:45 Houten JO8-6 Vreeswijk JO8-1


Geplande wedstrijden - Week +2

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
5 okt. 08:45 Vreeswijk JO10-2 Kampong JO10-6
5 okt. 08:45 Vreeswijk JO10-4M PVCV JO10-11
5 okt. 08:45 Vreeswijk JO9-3M Hercules JO9-7M
5 okt. 09:45 Vreeswijk JO8-1 Benschop JO8-2
5 okt. 09:45 Vreeswijk JO9-1 Houten JO9-3
5 okt. 11:00 Vreeswijk MO15-2 Focus '07 MO15-1
5 okt. 11:30 Vreeswijk JO11-1 Houten JO11-1
5 okt. 11:30 Vreeswijk JO11-4G Geinoord Nieuwegein JO11-6
5 okt. 13:00 Vreeswijk JO16-1 Saestum JO16-1
5 okt. 13:00 Vreeswijk JO14-2 Meern De JO14-6
5 okt. 14:45 Vreeswijk JO17-1 Meern De JO17-3
5 okt. 14:45 Vreeswijk 2 Geinoord Nieuwegein 3

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
5 okt. 08:30 Montfoort S.V.'19 MO15-1 Vreeswijk MO15-1
5 okt. 08:30 Brederodes JO9-4 Vreeswijk JO9-2
5 okt. 08:30 VVIJ JO12-5 Vreeswijk JO12-2
5 okt. 08:45 Focus '07 JO11-3 Vreeswijk JO11-2
5 okt. 09:45 Houten JO12-3 Vreeswijk JO12-1
5 okt. 10:00 DESTO JO14-1 Vreeswijk JO14-1
5 okt. 11:15 Geinoord Nieuwegein JO10-4 Vreeswijk JO10-3
5 okt. 11:35 VVIJ JO11-7 Vreeswijk JO11-3
5 okt. 12:30 Geinoord Nieuwegein JO10-5 Vreeswijk JO10-5G
5 okt. 12:30 Candia '66 MO17-1 Vreeswijk MO17-1
5 okt. 12:30 JSV Nieuwegein 8 Vreeswijk 5
5 okt. 12:30 CDW MO19-1 Vreeswijk MO19-1
5 okt. 14:00 SCH '44 VR2 Vreeswijk VR2
5 okt. 14:30 Lopik 4 Vreeswijk 4
5 okt. 15:00 Brederodes 3 Vreeswijk 3
5 okt. 15:30 IJFC VR2 Vreeswijk VR1


Geplande wedstrijden - Week +3

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
12 okt. 08:30 Vreeswijk JO10-3 Montfoort S.V.'19 JO10-5
12 okt. 08:30 Vreeswijk JO10-5G Delta Sports '95 FC JO10-8
12 okt. 08:30 Vreeswijk MO15-1 Breukelen FC MO15-1
12 okt. 08:30 Vreeswijk JO11-3 Lopik JO11-1
12 okt. 09:45 Vreeswijk JO9-3M Meern De JO9-4M
12 okt. 09:45 Vreeswijk JO10-1 JSV Nieuwegein JO10-3
12 okt. 09:45 Vreeswijk JO12-2 Geinoord Nieuwegein JO12-5
12 okt. 10:00 Vreeswijk MO17-1 Roda '46 MO17-2
12 okt. 10:15 Vreeswijk JO14-1 Meern De JO14-4 Jeroen van Erven
12 okt. 11:00 Vreeswijk JO12-1 Delta Sports '95 FC JO12-4
12 okt. 11:00 Vreeswijk JO11-2 Delta Sports '95 FC JO11-4
12 okt. 11:45 Vreeswijk MO19-1 SCH '44 MO19-1
12 okt. 12:00 Vreeswijk 3 SCH '44 5
12 okt. 13:45 Vreeswijk VR1 VVAC VR1
12 okt. 14:00 Vreeswijk 4 JSV Nieuwegein 6
12 okt. 15:45 Vreeswijk VR2 Meern De VR2
12 okt. 16:00 Vreeswijk 5 Brederodes 7

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
12 okt. 08:45 IJFC JO8-3 Vreeswijk JO8-1
12 okt. 08:45 Geinoord Nieuwegein JO11-1 Vreeswijk JO11-1
12 okt. 09:00 Vriendenschaar MO15-1 Vreeswijk MO15-2
12 okt. 09:30 DVSU JO10-4 Vreeswijk JO10-2
12 okt. 09:40 Montfoort S.V.'19 JO10-6 Vreeswijk JO10-4M
12 okt. 09:45 IJFC JO9-1 Vreeswijk JO9-1
12 okt. 10:30 Kampong JO11-8 Vreeswijk JO11-4G
12 okt. 10:45 Kampong JO14-5 Vreeswijk JO14-2
12 okt. 12:45 Kampong JO16-2 Vreeswijk JO16-1
12 okt. 13:30 Hercules JO17-3 Vreeswijk JO17-1
12 okt. 13:30 DOSC JO16-3 Vreeswijk JO16-2
12 okt. 14:40 Montfoort S.V.'19 4 Vreeswijk 2


Geplande wedstrijden - Week +4

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
Er zijn (nog) geen wedstrijden bekend.

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
Er zijn (nog) geen wedstrijden bekend.


Geplande wedstrijden - Week +5

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
26 okt. 08:30 Vreeswijk MO15-2 VVIJ MO15-2
26 okt. 10:00 Vreeswijk JO14-2 PVC JO14-2
26 okt. 11:30 Vreeswijk JO16-2 Breukelen FC JO16-2
26 okt. 11:45 Vreeswijk JO16-1 Bunnik '73 JO16-1
26 okt. 13:15 Vreeswijk MO17-1 Kampong MO17-1
26 okt. 13:30 Vreeswijk 2 VVIJ 2
26 okt. 15:15 Vreeswijk JO17-1 Jonathan JO17-3
26 okt. 15:30 Vreeswijk 3 DWSV 3

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
26 okt. 09:30 CSW MO15-2 Vreeswijk MO15-1
26 okt. 11:00 Rivierwijkers VR2 Vreeswijk VR2 Hassan Lahras
26 okt. 12:00 Tricht VR1 Vreeswijk VR1
26 okt. 12:10 Montfoort S.V.'19 JO14-3 Vreeswijk JO14-1
26 okt. 14:05 Houten 8 Vreeswijk 5
26 okt. 15:00 Waterwijk asc MO19-1 Vreeswijk MO19-1
26 okt. 15:30 VVIJ 3 Vreeswijk 4


Geplande wedstrijden - Week +6

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
2 nov. 11:00 Vreeswijk JO14-1 VVIJ JO14-4
2 nov. 13:00 Vreeswijk 5 Focus '07 7
2 nov. 13:15 Vreeswijk 4 Montfoort S.V.'19 5
2 nov. 15:15 Vreeswijk VR1 Houten VR2
2 nov. 15:15 Vreeswijk VR2 VSC VR1
2 nov. 15:15 Vreeswijk MO19-1 Zwaluwen Utrecht '11 MO19-1

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
2 nov. 10:25 Jonathan MO17-1 Vreeswijk MO17-1
2 nov. 10:30 Focus '07 JO14-2 Vreeswijk JO14-2
2 nov. 11:10 OSM '75 JO16-1 Vreeswijk JO16-2
2 nov. 12:00 Geinoord Nieuwegein JO17-3 Vreeswijk JO17-1
2 nov. 14:00 Zwaluwen Utrecht '11 MO15-2 Vreeswijk MO15-2
2 nov. 15:05 CJVV JO16-1 Vreeswijk JO16-1
2 nov. 15:15 JSV Nieuwegein 3 Vreeswijk 2
2 nov. 15:45 Meern De 8 Vreeswijk 3


Geplande wedstrijden - Week +7

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
9 nov. 08:30 Vreeswijk MO15-2 Schalkwijk MO15-1
9 nov. 10:00 Vreeswijk JO14-2 VVIJ JO14-6
9 nov. 11:30 Vreeswijk JO16-2 Delta Sports '95 FC JO16-3
9 nov. 11:30 Vreeswijk MO15-1 Meern De MO15-3
9 nov. 13:15 Vreeswijk MO17-1 Montfoort S.V. '19 MO17-2
9 nov. 13:15 Vreeswijk JO16-1 DEV Doorn JO16-1
9 nov. 15:15 Vreeswijk VR1 Delta Sports '95 FC VR1
9 nov. 15:15 Vreeswijk JO17-1 VVIJ JO17-3
9 nov. 15:15 Vreeswijk 3 OSM '75 4
9 nov. 15:15 Vreeswijk 2 DHSC 4

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
9 nov. 13:00 IJFC 11 Vreeswijk 5
9 nov. 14:30 Brederodes 4 Vreeswijk 4
9 nov. 14:30 Maarssen MO19-1 Vreeswijk MO19-1
9 nov. 16:00 Voorwaarts VR2 Vreeswijk VR2
9 nov. 17:00 UVV JO14-2 Vreeswijk JO14-1


Geplande wedstrijden - Week +8

Thuiswedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
16 nov. 11:30 Vreeswijk JO14-1 Elinkwijk JO14-1
16 nov. 13:15 Vreeswijk 5 Delta Sports '95 FC 11
16 nov. 13:15 Vreeswijk MO19-1 VVIJ MO19-1
16 nov. 15:15 Vreeswijk 4 Geinoord Nieuwegein 5
16 nov. 15:15 Vreeswijk VR2 OSM '75 VR2

Uitwedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
16 nov. 08:30 Jonathan MO15-2 Vreeswijk MO15-2
16 nov. 10:00 Vriendenschaar JO14-2 Vreeswijk JO14-2
16 nov. 10:30 SVM JO16-1 Vreeswijk JO16-2
16 nov. 11:00 Houten MO15-1 Vreeswijk MO15-1
16 nov. 11:15 Hoogland JO16-2 Vreeswijk JO16-1
16 nov. 11:40 Hercules MO17-1 Vreeswijk MO17-1
16 nov. 12:30 SV Noordeloos VR1 Vreeswijk VR1
16 nov. 12:45 UVV JO17-3 Vreeswijk JO17-1
16 nov. 13:00 Houten 4 Vreeswijk 2
16 nov. 14:30 Lopik 3 Vreeswijk 3