JO16-1


Trainingen

Dag Tijd Veld Kleedkamer
Maandag 19:15 - 20:30 uur Veld 1 B 6
Woensdag 19:15 - 20:30 uur Veld 1 C en D 6

Voor alle spelers geldt bij verhindering en of ziekte de plicht tot tijdig afmelden bij teamleider.


Programma komende periode

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
25 jan. 14:00 Vreeswijk JO16-1 VV De Dreef JO16-1 Will Kanters
1 feb. 15:15 Vreeswijk JO16-1 PVCV JO16-1
8 feb. 10:15 VVIJ JO16-2 Vreeswijk JO16-1

Uitslagen afgelopen periode

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
18 jan. Vreeswijk JO16-1 Montfoort S.V.'19 JO16-1 5 - 1

Stand Vreeswijk JO16-1 (0234 Onder 16 competitie (voorjaar))

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 Victoria JO16-2 1 1 0 0 3 5 7 2
2 Vreeswijk JO16-1 1 1 0 0 3 4 5 1
3 DHSC JO16-1 1 1 0 0 3 3 3 0
4 Meern De JO16-2 1 1 0 0 3 3 3 0
5 PVCV JO16-1 1 1 0 0 3 1 4 3
6 Breukelen FC JO16-1 1 0 1 0 1 0 0 0
7 Vecht de JO16-1 1 0 1 0 1 0 0 0
8 UVV JO16-1 1 0 0 1 0 -1 3 4
9 Abcoude fc JO16-1 1 0 0 1 0 -3 0 3
10 VVIJ JO16-2 1 0 0 1 0 -3 0 3
11 Montfoort S.V.'19 JO16-1 1 0 0 1 0 -4 1 5
12 VV De Dreef JO16-1 1 0 0 1 0 -5 2 7

Stand Vreeswijk JO16-1 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 Victoria JO16-2 11 9 2 0 29 35 45 10
2 Spakenburg JO16-1 11 9 1 1 28 29 40 11
3 Bunnik '73 JO16-1 11 9 1 1 28 22 38 16
4 Roda '46 JO16-2 10 5 0 5 15 0 21 21
5 Zuidvogels HSV De JO16-1 9 4 2 3 14 2 19 17
6 DEV Doorn JO16-1 10 4 1 5 13 5 30 25
7 Vreeswijk JO16-1 11 4 1 6 13 -3 26 29
8 Cobu Boys JO16-1 11 4 1 6 13 -9 24 33
9 Saestum JO16-1 11 3 3 5 12 -8 24 32
10 CJVV JO16-1 11 2 2 7 8 -11 19 30
11 Hoogland JO16-2 11 2 1 8 7 -26 20 46
12 Kampong JO16-2 11 1 1 9 4 -36 18 54

Stand Vreeswijk JO16-1 (B3525 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 1e ronde)

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 DCG Rksv JO16-1 1 1 0 0 3 3 4 1
2 Vreeswijk JO16-1 1 0 0 1 0 -3 1 4

Stand Vreeswijk JO16-1 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 Vreeswijk JO16-1 3 3 0 0 9 18 19 1
2 VVIJ JO16-2 3 2 0 1 6 6 12 6
3 IJFC JO16-1 3 1 0 2 3 1 6 5
4 VRC JO16-1 3 0 0 3 0 -25 2 27