JO19-2


Trainingen

Er zijn nog geen trainingen bekend

Voor alle spelers geldt bij verhindering en of ziekte de plicht tot tijdig afmelden bij teamleider.

Team email:


Kantinedienst

Datum Tijd
za 6 mei 2023 09:00 - 14:00

Programma

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
4 feb. 14:30 Vreeswijk JO19-2 VVIJ JO19-3
11 feb. 13:30 Hercules JO19-4 Vreeswijk JO19-2
4 mrt. 11:35 Vreeswijk JO19-2 DVSU JO19-1

Uitslagen

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Uitslag
28 jan. 14:45 UVV JO19-2 Vreeswijk JO19-2 0 - 1

Standen

Stand: Competitie - 4e klasse (2e fase) - 06

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 DESTO JO19-5 7 7 0 0 21 24 33 9
2 Vreeswijk JO19-2 7 6 0 1 18 24 34 10
3 UVV JO19-1 7 3 1 3 10 17 33 16
4 PVCV JO19-3 6 3 0 3 9 -7 13 20
5 Kampong JO19-5 6 2 1 3 7 0 21 21
6 Hercules JO19-5 6 2 0 4 6 1 22 21
7 IJFC JO19-4 6 1 0 5 3 -15 13 28
8 Geinoord Nieuwegein JO19-1 5 0 0 5 0 -44 4 48

Stand: Competitie - 3e klasse (3e fase) - 05

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 Brederodes JO19-2 1 1 0 0 3 4 5 1
2 Kampong JO19-2 1 1 0 0 3 2 4 2
3 DESTO JO19-5 1 1 0 0 3 1 5 4
4 DVSU JO19-1 1 1 0 0 3 1 2 1
5 PVC JO19-1 1 0 1 0 1 0 1 1
6 VVIJ JO19-3 1 0 1 0 1 0 1 1
7 UVV JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vreeswijk JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VSC JO19-1 1 0 0 1 0 -1 4 5
10 SCH '44 JO19-2 1 0 0 1 0 -1 1 2
11 Montfoort S.V.'19 JO19-3 1 0 0 1 0 -2 2 4
12 Hercules JO19-4 1 0 0 1 0 -4 1 5

Stand: Competitie - 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) - 10

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 Montfoort S.V.'19 JO19-2 5 5 0 0 15 23 28 5
2 DESTO JO19-4 5 3 1 1 10 5 15 10
3 Hercules JO19-7 5 2 2 1 8 3 15 12
4 Jonathan JO19-4 5 2 0 3 6 -8 15 23
5 Vreeswijk JO19-2 5 0 2 3 2 -6 9 15
6 Kampong JO19-5 5 0 1 4 1 -17 10 27

Spelers

Koen Borsboom 


JoaRui de Freitas 


Daan de Groot 


Mohamed Hajjari 


Thomas Hamerlinck 


Quinten Hol 


Mohamed Kader 


Ruben Klop 


Cas van Kuik 


Ivan Pompies 


Marten Snel 


Nigel Sprenger 


Casper Tummers 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Staf

Afgeschermd 
Teammanager