Zondag 1


Trainingen

Dag Tijd Veld Kleedkamer
di 26 okt 2021 20:15 - 21:45 Veld 1A-B-C Geen
do 28 okt 2021 19:30 - 20:55 Veld 1A en B Geen
di 2 nov 2021 20:15 - 21:45 Veld 1A-B-C Geen
do 4 nov 2021 19:30 - 20:55 Veld 1A en B Geen

Voor alle spelers geldt bij verhindering en of ziekte de plicht tot tijdig afmelden bij teamleider.

Team email:


Kantinedienst

Datum Tijd
za 13 nov 2021 14:00 - 19:00
za 19 feb 2022 09:00 - 14:00
za 16 jul 2022 09:00 - 14:00

Programma

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
24 okt. 14:00 Roda '46 1 Vreeswijk 1 Paul Snoek
7 nov. 14:00 Zwaluwen Utrecht '11 1 Vreeswijk 1
21 nov. 14:00 Vreeswijk 1 Ouderkerk sv. 1
28 nov. 14:00 Rivierwijkers 1 Vreeswijk 1
5 dec. 14:00 Vreeswijk 1 Amsvorde 1
12 dec. 14:30 APWC 1 Vreeswijk 1
23 jan. 14:00 Vreeswijk 1 Abcoude fc 1
30 jan. 14:00 Vreeswijk 1 AFC Quick 1890 1

Uitslagen

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Uitslag
17 okt. 14:00 Vreeswijk 1 Sporting '70 1 3 - 6

Standen

Stand: Competitie - 3e klasse - D

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 Sporting '70 1 4 3 1 0 10 6 16 10
2 Zwaluwen Utrecht '11 1 4 3 0 1 9 7 14 7
3 Abcoude fc 1 4 2 2 0 8 6 11 5
4 Vreeswijk 1 4 2 1 1 7 0 6 6
5 Ouderkerk sv. 1 3 2 0 1 6 -2 3 5
6 VVZA 1 4 1 2 1 5 1 5 4
7 APWC 1 3 1 1 1 4 -2 4 6
8 Amsvorde 1 4 1 1 2 4 0 6 6
9 JOGA Fortius asv 1 4 1 1 2 4 -1 6 7
10 Roda '46 1 3 1 0 2 3 1 5 4
11 AFC Quick 1890 1 4 1 0 3 3 -7 5 12
12 PVC 1 4 1 0 3 3 -7 4 11
13 Rivierwijkers 1 3 0 1 2 1 -2 4 6

Stand: Beker - Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 - 06

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 Vreeswijk 1 2 2 0 0 6 8 12 4
2 SMVC Fair Play 1 2 1 0 1 3 -2 3 5
3 JSV Nieuwegein 1 2 0 0 2 0 -6 2 8

Stand: Beker - Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 3 - Regio 3

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 SDO 1 1 0 0 3 7 8 1
2 Valleivogels 1 1 1 0 0 3 7 8 1
3 EDO (U) 1 1 1 0 0 3 6 7 1
4 Elinkwijk 1 1 1 0 0 3 5 5 0
5 Graveland 's 1 1 1 0 0 3 4 4 0
6 PVCV 1 1 1 0 0 3 4 4 0
7 Eemdijk 1 1 0 0 3 3 5 2
8 Benschop 1 1 1 0 0 3 3 4 1
9 Woudenberg 1 1 1 0 0 3 3 4 1
10 TOV 1 1 1 0 0 3 2 4 2
11 Hooglanderveen 1 1 1 0 0 3 2 3 1
12 Houten 1 1 1 0 0 3 2 3 1
13 Jonathan 1 1 1 0 0 3 2 3 1
14 Laren 99 sv 1 1 1 0 0 3 1 3 2
15 SVL 1 1 1 0 0 3 1 3 2
16 Zuidvogels HSV De 1 1 1 0 0 3 1 2 1
17 Vreeswijk 1 1 1 0 0 3 1 1 0
18 VVJ 1 1 1 0 0 3 1 1 0
19 Nieuwland ASC 1 1 1 0 0 3 0 4 4
20 Candia '66 1 1 1 0 0 3 0 3 3
21 DHSC 1 1 0 0 3 0 2 2
22 Huizen 1 1 1 0 0 3 0 1 1
23 Scherpenzeel 1 1 0 0 3 0 1 1
24 CJVV 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Kampong 1 1 0 0 1 0 0 4 4
26 Breukelen FC 1 1 0 0 1 0 0 3 3
27 DVSU 1 1 0 0 1 0 0 2 2
28 Bilt De FC 1 1 0 0 1 0 0 1 1
29 Roda '46 1 1 0 0 1 0 0 1 1
30 Roda '46 1 1 0 0 1 0 -1 2 3
31 SCH '44 1 1 0 0 1 0 -1 2 3
32 Argon 1 1 0 0 1 0 -1 1 2
33 Montfoort S.V.'19 1 1 0 0 1 0 -1 0 1
34 VVZA 1 1 0 0 1 0 -1 0 1
35 Nieuw Utrecht SV 1 1 0 0 1 0 -2 2 4
36 PVC 1 1 0 0 1 0 -2 1 3
37 Vriendenschaar 1 1 0 0 1 0 -2 1 3
38 Zwaluwen Utrecht '11 1 1 0 0 1 0 -2 1 3
39 VRC 1 1 0 0 1 0 -3 2 5
40 Hercules 1 1 0 0 1 0 -3 1 4
41 Hertha 1 1 0 0 1 0 -3 1 4
42 't Goy 1 1 0 0 1 0 -4 0 4
43 Rivierwijkers 1 1 0 0 1 0 -4 0 4
44 Focus '07 1 1 0 0 1 0 -5 0 5
45 KVVA 1 1 0 0 1 0 -6 1 7
46 Aurora 1 1 0 0 1 0 -7 1 8
47 DEV Doorn 1 1 0 0 1 0 -7 1 8

Spelers

Rik van den Berg 


Don Cornet 


Gino Cornet 


Koen Elbertse 


Yassin Errais 


Stefano Fluit 


Mohamed El Hammouti 


Wesley Keiman 
Doelverdediger


Glenn Meijer 


Jason Nelson 


Otokar Ooft 


Ramin Rezaie 


Nick van Rooijen 


Issam Seddik 


Kevin van Sloten 


Joshua Stel 


Vinny Sukdeo 


Mickie Verdam 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Staf

Ronald Cornet 
Trainer/coach


Bo de Jong 
Verzorger


Frans Schultz 
Verzorger


Nicole van Sloten 
Teammanager