Vrijdag

Op deze pagina vindt u de geplande uit-en thuiswedstrijden. Mochten er wedstrijden van ons dames 30+ of heren 45+ team in het programma vermeld worden dan verwijzen wij u naar de betreffende teampagina van de 45+1 of Vrouwen 30+1 voor nadere informatie omtrent accommodatie en plaats waar de wedstrijden gespeeld worden.

  • Voor veld- en kleedkamerindeling worden leiders/coaches verzocht zich altijd vóór aanvang van wedstrijden te melden op het wedstrijdsecretariaat!! Tevens wordt elk team verzocht zich te houden aan de indeling zoals op het wedstrijdsecretariaat aangegeven. Alvast dank voor uw medewerking.
  • Indien op woensdag (nog) geen scheidsrechter is vermeld dan zal het betreffende team zelf voor een oplossing moeten zorgen.

Dit overzicht is actueel maar gelet op evt. afgelastingen mogelijk niet compleet. Raadpleeg de website van uw tegenstander. Bij twijfel dienen de leiders voor u navraag te doen bij de desbetreffende club.



Afgelastingen

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Accomodatie Plaats Status


Wedstrijden

Wedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Accomodatie Plaats
Week 39
25 sep. 20:00 DESTO 45+2 Vreeswijk 45+1 Sportpark Zandveld NIEUWEGEIN
25 sep. 20:00 Delta Sports '95 FC VR30+1 Vreeswijk VR30+1 Sportpark Zandveld NIEUWEGEIN
25 sep. 20:30 Vreeswijk 45+1 IJFC 45+1 Sportpark Zandveld NIEUWEGEIN
25 sep. 20:30 Vreeswijk VR30+1 Brederodes VR30+1 Sportpark Zandveld NIEUWEGEIN
25 sep. 21:30 VVIJ 45+1 Vreeswijk 45+1 Sportpark Zandveld NIEUWEGEIN
25 sep. 21:30 SVO Krommerijnstreek VR30+1 Vreeswijk VR30+1 Sportpark Zandveld NIEUWEGEIN
25 sep. 22:00 Vreeswijk 45+1 Faja Lobi KDS 45+1 Sportpark Zandveld NIEUWEGEIN
25 sep. 22:00 Vreeswijk VR30+1 FC Driebergen VR30+1 Sportpark Zandveld NIEUWEGEIN


Geplande wedstrijden

Wedstrijden

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Accomodatie Plaats
Week 41
9 okt. 20:30 DESTO 45+2 Vreeswijk 45+1 Sportpark Vryheit VLEUTEN
9 okt. 20:30 Delta Sports '95 FC VR30+1 Vreeswijk VR30+1 Sportpark De Kruisboog HOUTEN
9 okt. 21:00 Vreeswijk 45+1 VVIJ 45+1 Sportpark Vryheit VLEUTEN
9 okt. 21:00 Vreeswijk VR30+1 SVO Krommerijnstreek VR30+1 Sportpark De Kruisboog HOUTEN
9 okt. 21:30 Faja Lobi KDS 45+1 Vreeswijk 45+1 Sportpark Vryheit VLEUTEN
9 okt. 21:30 FC Driebergen VR30+1 Vreeswijk VR30+1 Sportpark De Kruisboog HOUTEN
9 okt. 22:00 Vreeswijk 45+1 IJFC 45+1 Sportpark Vryheit VLEUTEN
9 okt. 22:00 Vreeswijk VR30+1 Brederodes VR30+1 Sportpark De Kruisboog HOUTEN
Week 44
30 okt. 20:30 Faja Lobi KDS 45+1 Vreeswijk 45+1 Sportpark Humphrey Mijnals UTRECHT
30 okt. 20:30 FC Driebergen VR30+1 Vreeswijk VR30+1 Sportpark De Woerd DRIEBERGEN-RIJSENBURG
30 okt. 21:00 Vreeswijk 45+1 VVIJ 45+1 Sportpark Humphrey Mijnals UTRECHT
30 okt. 21:00 Vreeswijk VR30+1 SVO Krommerijnstreek VR30+1 Sportpark De Woerd DRIEBERGEN-RIJSENBURG
30 okt. 21:30 IJFC 45+1 Vreeswijk 45+1 Sportpark Humphrey Mijnals UTRECHT
30 okt. 21:30 Brederodes VR30+1 Vreeswijk VR30+1 Sportpark De Woerd DRIEBERGEN-RIJSENBURG
30 okt. 22:00 Vreeswijk 45+1 DESTO 45+2 Sportpark Humphrey Mijnals UTRECHT
30 okt. 22:00 Vreeswijk VR30+1 Delta Sports '95 FC VR30+1 Sportpark De Woerd DRIEBERGEN-RIJSENBURG
Week 46
13 nov. 20:30 VVIJ 45+1 Vreeswijk 45+1 Sportpark Groenvliet IJSSELSTEIN UT
13 nov. 20:30 SVO Krommerijnstreek VR30+1 Vreeswijk VR30+1 Sportpark Tolhuislaan BUNNIK
13 nov. 21:00 Vreeswijk 45+1 IJFC 45+1 Sportpark Groenvliet IJSSELSTEIN UT
13 nov. 21:00 Vreeswijk VR30+1 Brederodes VR30+1 Sportpark Tolhuislaan BUNNIK
13 nov. 21:30 Faja Lobi KDS 45+1 Vreeswijk 45+1 Sportpark Groenvliet IJSSELSTEIN UT
13 nov. 21:30 FC Driebergen VR30+1 Vreeswijk VR30+1 Sportpark Tolhuislaan BUNNIK
13 nov. 22:00 Vreeswijk 45+1 DESTO 45+2 Sportpark Groenvliet IJSSELSTEIN UT
13 nov. 22:00 Vreeswijk VR30+1 Delta Sports '95 FC VR30+1 Sportpark Tolhuislaan BUNNIK
Week 48
27 nov. 20:30 IJFC 45+1 Vreeswijk 45+1 Sportpark Groenvliet IJSSELSTEIN UT
27 nov. 20:30 Brederodes VR30+1 Vreeswijk VR30+1 Sportpark Blankensteijn VIANEN UT
27 nov. 21:00 Vreeswijk 45+1 VVIJ 45+1 Sportpark Groenvliet IJSSELSTEIN UT
27 nov. 21:00 Vreeswijk VR30+1 SVO Krommerijnstreek VR30+1 Sportpark Blankensteijn VIANEN UT
27 nov. 21:30 Faja Lobi KDS 45+1 Vreeswijk 45+1 Sportpark Groenvliet IJSSELSTEIN UT
27 nov. 21:30 FC Driebergen VR30+1 Vreeswijk VR30+1 Sportpark Blankensteijn VIANEN UT
27 nov. 22:00 Vreeswijk 45+1 DESTO 45+2 Sportpark Groenvliet IJSSELSTEIN UT
27 nov. 22:00 Vreeswijk VR30+1 Delta Sports '95 FC VR30+1 Sportpark Blankensteijn VIANEN UT