JO14-1


Trainingen

Dag Tijd Veld Kleedkamer
di 26 okt 2021 19:00 - 20:10 Veld 1A en B Geen
do 28 okt 2021 18:00 - 19:10 Veld 1C Geen
di 2 nov 2021 19:00 - 20:10 Veld 1A en B Geen
do 4 nov 2021 18:00 - 19:10 Veld 1C Geen

Voor alle spelers geldt bij verhindering en of ziekte de plicht tot tijdig afmelden bij teamleider.

Team email:


Kantinedienst

Datum Tijd
za 4 dec 2021 09:00 - 14:00
za 2 apr 2022 09:00 - 14:00

Programma

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
30 okt. 12:30 Vriendenschaar JO14-2 Vreeswijk JO14-1
6 nov. 08:30 Vreeswijk JO14-1 Focus '07 JO14-2
13 nov. 14:00 Aurora JO14-1 Vreeswijk JO14-1
20 nov. 08:30 Vreeswijk JO14-1 Kampong JO14-6
27 nov. 08:30 IJFC JO14-2 Vreeswijk JO14-1
4 dec. 12:30 Geinoord Nieuwegein JO14-2 Vreeswijk JO14-1
11 dec. 10:00 Vreeswijk JO14-1 Delta Sports '95 FC JO14-3

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend over de afgelopen periode.

Standen

Stand: Competitie - 3e klasse (2e fase) - 12

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 Aurora JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Delta Sports '95 FC JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Focus '07 JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geinoord Nieuwegein JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 IJFC JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kampong JO14-6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vreeswijk JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vriendenschaar JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0

Stand: Competitie - 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) - 09

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 IJFC JO14-1 7 5 1 1 16 15 29 14
2 Benschop JO14-1 7 4 2 1 14 20 27 7
3 Vreeswijk JO14-1 7 4 2 1 14 8 28 20
4 Kampong JO14-4 7 3 3 1 12 17 33 16
5 Geinoord Nieuwegein JO14-2 7 3 3 1 12 5 18 13
6 Montfoort S.V.'19 JO14-2 7 2 1 4 7 11 29 18
7 Brederodes JO14-1 7 1 0 6 3 -24 6 30
8 JSV Nieuwegein JO14-3 7 0 0 7 0 -52 6 58

Spelers

Thomas Calmer 


Diego van Dijk 


Luuk Dreijer 


Jairomy Eersteling 


Maarten Egas 


Kas Jagersma 


Hugo Koopmans 


Tijs Richardson 


Sandil Samarasinghe 


Stijn van Vliet 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Staf

Tristan Dekker 
Teammanager


Afgeschermd 
Teammanager