Zaterdag 3


Trainingen

Dag Tijd Veld Kleedkamer
ma 25 okt 2021 20:45 - 22:15 Veld 4A en B Geen
wo 27 okt 2021 20:45 - 22:15 Veld 4A en B Geen
ma 1 nov 2021 20:45 - 22:15 Veld 4A en B Geen
wo 3 nov 2021 20:45 - 22:15 Veld 4A en B Geen

Voor alle spelers geldt bij verhindering en of ziekte de plicht tot tijdig afmelden bij teamleider.

Team email:


Kantinedienst

Datum Tijd
za 30 okt 2021 09:00 - 14:00
za 26 feb 2022 09:00 - 14:00
za 9 jul 2022 09:00 - 14:00

Programma

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
30 okt. 11:30 Vreeswijk 3 SCH '44 5 Hennie Leene
6 nov. 12:30 FC Hyenas 3 Vreeswijk 3
20 nov. 15:30 Vreeswijk 3 IJFC 6
27 nov. 13:40 Meern De 7 Vreeswijk 3
4 dec. 13:30 Vreeswijk 3 Lopik 3
11 dec. 14:00 PVC 2 Vreeswijk 3
22 jan. 15:30 Vreeswijk 3 Brederodes 4
29 jan. 10:30 DHSC 6 Vreeswijk 3

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend over de afgelopen periode.

Standen

Stand: Beker - Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 - 44

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 FC Hyenas 2 3 3 0 0 9 9 12 3
2 Vreeswijk 3 3 1 1 1 4 0 8 8
3 IJFC 7 3 0 2 1 2 -1 3 4
4 DVSU 4 3 0 1 2 1 -8 4 12

Stand: Competitie - 5e klasse - 25

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 IJFC 6 4 3 1 0 10 5 11 6
2 Meern De 7 4 3 1 0 10 4 12 8
3 Faja Lobi KDS 4 4 2 1 1 7 0 7 7
4 SCH '44 5 2 2 0 0 6 4 4 0
5 Bilt De FC 4 3 2 0 1 6 2 7 5
6 Hercules 7 4 1 1 2 4 -1 8 9
7 PVC 2 2 1 0 1 3 1 3 2
8 FC Hyenas 3 3 1 0 2 3 -1 4 5
9 Lopik 3 4 1 0 3 3 -3 5 8
10 Vreeswijk 3 3 0 2 1 2 -3 4 7
11 DHSC 6 3 0 1 2 1 -3 5 8
12 Brederodes 4 4 0 1 3 1 -5 8 13

Spelers

Roberto Bakker 


Olivier Blonk 


Lars de Bot 


Dennis van Elk 


Koen van Engelen 


Wesley Goes 


Fabio Homburg 


Tommy Marissen 


Jaap Nienhuis 


Jesse van Rekum 


Yannick Sakkers 


Bengt van der Sluis 


Brandon Spies 


Jelmer Stolk 


Tim Swinkels 


Maarten Vlasblom 


Mareno Wietsma 


Danny Zilver 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Staf

Glenn Meijer 
Teammanager


Brandon Spies 
Teammanager