Heren 2


Trainingen

Er zijn nog geen trainingen bekend.

Team email:


Programma

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Accomodatie Plaats
5 okt. 21:30 ZVC Veenendaal 2 Vreeswijk 2 Sporthal Oost Veenendaal
12 okt. 21:00 Vreeswijk 2 ZVVN 77 2 Dome, The
28 okt. 20:55 Atletico Club Amsterdam 3 Vreeswijk 2 Ookmeer
4 nov. 19:15 zvv DOS'58 4 Vreeswijk 2 Zuilen
9 nov. 21:55 Vreeswijk 2 UVV 2 Dome, The
14 nov. 22:00 Vreeswijk 1 Vreeswijk 2 Paperclip, de
24 nov. 21:05 Zwaluwen Utrecht '11 4 Vreeswijk 2 Nieuw Welgelegen
30 nov. 21:00 Vreeswijk 2 EDO (U) 1 Dome, The
13 dec. 22:00 Hercules 1 Vreeswijk 2 Hercules

Uitslagen

Datum Aanvang Soort Thuisteam Uitteam Uitslag
28 sep. 21:00 Vreeswijk 2 Zwaluwen Utrecht '11 2 7 - 7

Standen

Stand: Beker - Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde Groep 1 - 01

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 ABN AMRO z.v.c. 3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ABN AMRO z.v.c. 4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Atletico Club Amsterdam 7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Atletico Club Amsterdam 5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Atletico Club Amsterdam 3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Adelaars zvv 5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 All Stars Baarn 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Amstelglorie 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Amstelveen/Heemraad 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ASV Arsenal 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ASV Arsenal 9 0 0 0 0 0 0 0 0
12 AZV (Akersloot) 2 0 0 0 0 0 0 0 0
13 V.V. Bergen 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Beverwijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Brederodes 2 0 0 0 0 0 0 0 0
16 BZC'13 3 0 0 0 0 0 0 0 0
17 DCG Rksv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Delta Sports '95 FC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Demi Sport 2 0 0 0 0 0 0 0 0
20 DEVO'58 3 0 0 0 0 0 0 0 0
21 DEVO'58 5 0 0 0 0 0 0 0 0
22 DGAC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 zvv DOS'58 3 0 0 0 0 0 0 0 0
24 EDO (U) 3 0 0 0 0 0 0 0 0
25 EDO (U) 2 0 0 0 0 0 0 0 0
26 EDO (U) 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Eemnes 1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 EVC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Exstudiantes Utrecht 2 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Faja Lobi KDS 1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 FC M.A.R.L.E.N.E 3 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Forza fc 1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Golden Stars FC 3 0 0 0 0 0 0 0 0
34 GS'76 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 FC Harmelen 3 0 0 0 0 0 0 0 0
36 FC Harmelen 2 0 0 0 0 0 0 0 0
37 SV Hattrick 2 0 0 0 0 0 0 0 0
38 SV Hattrick 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Heertjes/Albino trouwringen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Hercules 1 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Hercules 3 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Hertha 2 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Hillegom sv 1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Hovocubo 3 0 0 0 0 0 0 0 0
45 IJsselmeervogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0
46 IJsselmeervogels 5 0 0 0 0 0 0 0 0
47 IJsselmeervogels 4 0 0 0 0 0 0 0 0
48 JSV Nieuwegein 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Kawin 6 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Kawin 4 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Kolping Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Kortenhoef'94 1 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Kosterman 8 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Kosterman 2 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Kosterman 7 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Kosterman 3 0 0 0 0 0 0 0 0
57 KSV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Laren 99 sv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Laren 99 sv 4 0 0 0 0 0 0 0 0
60 asv LEBO 5 0 0 0 0 0 0 0 0
61 asv LEBO 4 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Legmeervogels 2 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Maarssen 1 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Maccabi 3 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Mantje 5 0 0 0 0 0 0 0 0
66 zvv Nieuweboer Architecten 2 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Olympia Haarlem 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Os Lusitanos 4 0 0 0 0 0 0 0 0
69 Ouderkerk sv. 1 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Patria 1 0 0 0 0 0 0 0 0
71 RKAVIC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
72 RKAVIC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
73 Spakenburg 2 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Spirit 30 (SC) 1 0 0 0 0 0 0 0 0
75 ZVS/De Stal 1 0 0 0 0 0 0 0 0
76 SVW 27 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 SVW 27 1 0 0 0 0 0 0 0 0
78 Texel 94 4 0 0 0 0 0 0 0 0
79 TOB Rksv 17 0 0 0 0 0 0 0 0
80 TOB Rksv 7 0 0 0 0 0 0 0 0
81 TOB Rksv 15 0 0 0 0 0 0 0 0
82 TOB Rksv 8 0 0 0 0 0 0 0 0
83 TOB Rksv 11 0 0 0 0 0 0 0 0
84 TOB Rksv 19 0 0 0 0 0 0 0 0
85 TOB Rksv 5 0 0 0 0 0 0 0 0
86 TOB Rksv 3 0 0 0 0 0 0 0 0
87 TOB Rksv 20 0 0 0 0 0 0 0 0
88 TOB Rksv 4 0 0 0 0 0 0 0 0
89 TOB Rksv 21 0 0 0 0 0 0 0 0
90 UVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
91 Vedette zvv / De Remise JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
92 Victoria 1 0 0 0 0 0 0 0 0
93 VIOS'79 zvv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
94 Volendam (rkav) 9 0 0 0 0 0 0 0 0
95 Volendam (rkav) 7 0 0 0 0 0 0 0 0
96 Voorwaarts 2 0 0 0 0 0 0 0 0
97 Voorwaarts 3 0 0 0 0 0 0 0 0
98 Vreeswijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Vreeswijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0
100 ZV Vrone 7 0 0 0 0 0 0 0 0
101 ZV Vrone 4 0 0 0 0 0 0 0 0
102 ZV Vrone 6 0 0 0 0 0 0 0 0
103 ZA/ Bluedesk Internet 1 0 0 0 0 0 0 0 0
104 ZA/ Bluedesk Internet JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 FC Zaanstad 2 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Zandvoort s.v. 1 0 0 0 0 0 0 0 0
107 Zeemacht 3 0 0 0 0 0 0 0 0
108 Ziekenhuis Amstelveen zvv 3 0 0 0 0 0 0 0 0
109 Ziekenhuis Amstelveen zvv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Zaalvoetbal Onze Gezellen 2 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Zouaven (de) 2 0 0 0 0 0 0 0 0
112 Zouaven (de) 1 0 0 0 0 0 0 0 0
113 ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 0 0 0 0 0 0 0 0
114 ZVVN 77 2 0 0 0 0 0 0 0 0
115 ZVVO Sandow 1 0 0 0 0 0 0 0 0
116 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 2 0 0 0 0 0 0 0 0
117 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
118 Zwaluwen Utrecht '11 2 0 0 0 0 0 0 0 0
119 Zwaluwen Utrecht '11 4 0 0 0 0 0 0 0 0
120 Zwaluwen Utrecht '11 5 0 0 0 0 0 0 0 0
121 Zwaluwen Utrecht '11 3 0 0 0 0 0 0 0 0

Stand: Beker - Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 - 03

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 Kosterman 8 1 1 0 0 3 12 14 2
2 FC Harmelen 3 1 1 0 0 3 11 11 0
3 ZVVN 77 2 1 1 0 0 3 8 12 4
4 Hercules 1 1 1 0 0 3 8 8 0
5 BZC'13 3 1 1 0 0 3 7 10 3
6 Spakenburg 2 1 1 0 0 3 7 9 2
7 UVV 2 1 1 0 0 3 6 9 3
8 Voorwaarts 2 1 1 0 0 3 6 9 3
9 Zwaluwen Utrecht '11 5 1 1 0 0 3 5 10 5
10 All Stars Baarn 2 1 1 0 0 3 5 8 3
11 Patria 1 1 1 0 0 3 5 8 3
12 Hertha 2 1 1 0 0 3 5 7 2
13 IJsselmeervogels 5 1 1 0 0 3 5 7 2
14 Zwaluwen Utrecht '11 3 1 1 0 0 3 5 7 2
15 Laren 99 sv 2 1 1 0 0 3 5 5 0
16 Vreeswijk 2 1 1 0 0 3 4 7 3
17 Kawin 6 1 1 0 0 3 4 5 1
18 Zwaluwen Utrecht '11 2 1 1 0 0 3 4 5 1
19 Zwaluwen Utrecht '11 4 1 1 0 0 3 4 5 1
20 EDO (U) 1 1 1 0 0 3 3 7 4
21 Vreeswijk 1 1 1 0 0 3 3 7 4
22 Kosterman 3 1 1 0 0 3 3 6 3
23 Maarssen 1 1 1 0 0 3 3 6 3
24 EDO (U) 3 1 1 0 0 3 3 4 1
25 JSV Nieuwegein 1 1 1 0 0 3 3 4 1
26 Kosterman 2 1 1 0 0 3 2 8 6
27 TOB Rksv 4 1 1 0 0 3 2 8 6
28 GS'76 1 1 1 0 0 3 2 7 5
29 Delta Sports '95 FC 1 1 1 0 0 3 2 6 4
30 Kortenhoef'94 1 1 1 0 0 3 2 6 4
31 Victoria 1 1 1 0 0 3 2 5 3
32 FC Harmelen 2 1 1 0 0 3 1 9 8
33 Kawin 4 1 1 0 0 3 1 8 7
34 Hercules 3 1 1 0 0 3 1 6 5
35 IJsselmeervogels 4 1 1 0 0 3 1 4 3
36 Adelaars zvv 5 1 1 0 0 3 1 3 2
37 Exstudiantes Utrecht 2 1 1 0 0 3 1 2 1
38 Voorwaarts 3 1 1 0 0 3 0 6 6
39 EDO (U) 2 1 1 0 0 3 0 5 5
40 Faja Lobi KDS 1 1 1 0 0 3 0 4 4
41 IJsselmeervogels 2 1 1 0 0 3 0 4 4
42 zvv DOS'58 3 1 1 0 0 3 0 3 3
43 Haddekik FC 1 1 1 0 0 3 0 3 3
44 Eemnes 1 1 1 0 0 3 0 3 3
45 Brederodes 2 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Kosterman 7 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Laren 99 sv 4 0 0 0 0 0 0 0 0
48 zvv DOS'58 4 1 0 0 1 0 0 6 6
49 Brederodes 3 1 0 0 1 0 0 5 5
50 Kosterman 4 1 0 0 1 0 0 4 4
51 La Rondine fv 2 1 0 0 1 0 0 4 4
52 Kosterman 6 1 0 0 1 0 0 3 3
53 Laren 99 sv 5 1 0 0 1 0 0 3 3
54 Eemboys 1 1 0 0 1 0 0 3 3
55 FC Harmelen 1 1 0 0 1 0 -1 8 9
56 Nieuw Utrecht SV 3 1 0 0 1 0 -1 7 8
57 DESTO 1 1 0 0 1 0 -1 5 6
58 Plank de 1 1 0 0 1 0 -1 3 4
59 VVZ '49 1 1 0 0 1 0 -1 2 3
60 Argon 1 1 0 0 1 0 -1 1 2
61 All Stars Baarn 1 1 0 0 1 0 -2 6 8
62 Nieuw Utrecht SV 1 1 0 0 1 0 -2 6 8
63 IJsselmeervogels 3 1 0 0 1 0 -2 5 7
64 Kosterman 9 1 0 0 1 0 -2 4 6
65 Plank de 3 1 0 0 1 0 -2 4 6
66 Spakenburg 1 1 0 0 1 0 -2 3 5
67 zvv DOS'58 5 1 0 0 1 0 -3 4 7
68 Zwaluwen Utrecht '11 6 1 0 0 1 0 -3 4 7
69 Kawin 5 1 0 0 1 0 -3 3 6
70 USVF 5 1 0 0 1 0 -3 3 6
71 Al-Andalus 2 1 0 0 1 0 -3 1 4
72 Nieuw Utrecht SV 2 1 0 0 1 0 -3 1 4
73 Spakenburg 3 1 0 0 1 0 -4 3 7
74 Hercules 4 1 0 0 1 0 -4 1 5
75 Rooie Lijn de 1 1 0 0 1 0 -4 1 5
76 USVF 1 1 0 0 1 0 -4 1 5
77 USVF 3 1 0 0 1 0 -5 5 10
78 Laren 99 sv 3 1 0 0 1 0 -5 3 8
79 Zuidvogels HSV De 1 1 0 0 1 0 -5 3 8
80 BZVV 1 1 0 0 1 0 -5 2 7
81 La Rondine fv 1 1 0 0 1 0 -5 2 7
82 USVF 2 1 0 0 1 0 -5 2 7
83 Team Vos 1 1 0 0 1 0 -5 0 5
84 Hercules 2 1 0 0 1 0 -6 3 9
85 OSM '75 1 1 0 0 1 0 -6 3 9
86 La Rondine fv 3 1 0 0 1 0 -7 3 10
87 Plank de 2 1 0 0 1 0 -7 2 9
88 Baron De 1 1 0 0 1 0 -8 4 12
89 EDO (U) 4 1 0 0 1 0 -8 0 8
90 Laren 99 sv 1 1 0 0 1 0 -11 0 11
91 USVF 4 1 0 0 1 0 -12 2 14

Stand: Competitie - 2e klasse - 05

# Team G W GL V P DS DPV DPT
1 ZVVN 77 2 2 2 0 0 6 16 20 4
2 EDO (U) 1 2 2 0 0 6 8 13 5
3 UVV 2 2 2 0 0 6 6 13 7
4 Hercules 1 3 2 0 1 6 0 15 15
5 Zwaluwen Utrecht '11 2 3 1 1 1 4 0 17 17
6 Zwaluwen Utrecht '11 4 2 1 0 1 3 1 11 10
7 Brederodes 2 3 1 0 2 3 -5 9 14
8 ZVC Veenendaal 2 3 1 0 2 3 -12 12 24
9 Vreeswijk 2 2 0 1 1 1 -3 7 10
10 zvv DOS'58 4 2 0 0 2 0 -4 8 12
11 Vreeswijk 1 2 0 0 2 0 -7 6 13

Spelers

Kevin Memel 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Afgeschermd 


Staf

Afgeschermd 
Teammanager


Afgeschermd 
Trainer/coach